Të Pathënat E Rrëmujave Të 97 Ja Teoria E E Diell 4 Prill 2021 MP3/MP4 Free Download

 • Top Channel Albania
 • 04 April 2021
 • 59,488x plays

Download Të pathënat e rrëmujave të 97, ja teoria e...“E Diell”, 4 Prill 2021 MP3 music or Mp4 Video file at 320kbps audio quality and Full HD. Të pathënat e rrëmujave të 97, ja teoria e...“E Diell”, 4 Prill 2021 music file uploaded on 04 April 2021 by Top Channel Albania.

 • Play
 • Stop it

Të Pathënat E Rrëmujave Të 97 Ja Teoria E E Diell 4 Prill 2021

Të pathënat e rrëmujave të 97, ja teoria e...“E Diell”, 4 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 04 April 2021
 • 59,488x plays

Habit Alfred Cako: Ja çfarë të veçante ka vaksina e Pfizer dhe Biontech “E Diell”, 31 Janar 2021

 • Top Channel Albania
 • 31 January 2021
 • 19,010x plays

Shoqëria Fabian dhe Shqipëria, flasin A. Cako, N.Licaj B.Mane, I. Kollcaku “E Diell”, 11 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 11 April 2021
Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani Të ftuar: Alfred Cako , Neritan Liçaj Për më shumë vizitoni: http://top-ch ...

Exclusive –“Durrësi 2030″ - 04 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 04 April 2021
Ndër shekuj Porti i Durrës ka shërbyer si një urë e rëndësishme lidhje me botën. Pas viteve 1950 njohu një zhvi ...

Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 04 April 2021
Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portok ...

Zbulohet e vërteta me Tunën, Robert Berisha: “Aty nuk fal...” ”E Diell”, 28 Mars 2021

 • Top Channel Albania
 • 27 March 2021
Rubrika: Ervin Kurti Prezanton: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Graciano Tagani, DeaMishel Hoxha, Alesia Bami I ftuar: Ro ...

Ofendime të rënda, pse shkoi kaq keq takimi Lindita-Naum?! - Përputhen +40, 10 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 10 April 2021
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjv ...

Cudit Cako: Brenda 2022 do te zhduken pleqte. Zbulon djalin ilegjitim te nene Terezes | ABC News

 • ABC News Albania
 • 18 March 2021
Per informacionet me te fundit klikoni: Web: http://abcnews.al/ Facebook: https://www.facebook.com/abcnews.al/ Instag ...

Çmendet italiani në mes të programit pas Mariza Ikonomit: Nuk iki pa...”E Diell”, 4 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 04 April 2021
Rubrika: Ervin Kurti Prezanton: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Graciano Tagani, DeaMishel Hoxha, Alesia Bami E ftuar: Ma ...

Kabashi i Pukës, thesari që fshihet pas “Bajrakut të parë” - Fshatrat e Shqipërisë

 • Top Channel Albania
 • 03 April 2021
Kemi dëgjuar gjithmonë për fshatin Kabash. E dimë të gjithë se është “Bajraku i parë” i Pukës nga shtatë ...

Urdhri okult "Skull and Bones" dhe lidhja me Shqipërinë A.Cako, N.Liçaj “E Diell”, 21 Mars 2021

 • Top Channel Albania
 • 21 March 2021
Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani Të ftuar: Alfred Cako , Neritan Liçaj Për më shumë vizitoni: http://top-cha ...

Portokalli, 4 Prill 2021–Përthithen Përplasja

 • Top Channel Albania
 • 04 April 2021
Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portok ...

Rrëfimi i Ahmet Golemit, dashuria, burgu, boksi dhe raporti me Ismail Kadere “E Diell”, 4 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 04 April 2021
Rubrika: Edi Manushi I ftuar: Ahmet Golemi Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channe ...

Opinion - Kush na ka ne patronazh? 19 Prill 2021

 • RTV KLAN
 • 19 April 2021
#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në e ...

Top Channel/ Projekt për kanal në Detin e Zi, Erdogan “çmend” Rusinë

 • Top Channel Albania
 • 18 April 2021
Planet e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan për ndërtimin e një kanali që con në Detin e Zi, e kanë shqetësuar ...

Cako zbulon Komplotin Nderplanetar: Mbreti jashtetokesor u vra, kush jane levat e tij ne Shqiperi

 • ABC News Albania
 • 24 March 2021
Cako zbulon Komplotin Nderplanetar: Mbreti jashtetokesor u vra se nuk kreu misioniin, kush jane levat e tij ne Shqiperi ...

Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 5, Sezoni 35, 11 Prill 2021

 • Top Channel Albania
 • 11 April 2021
Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portok ...

“Privilegjet e deputetëve” - Qindra miliona lekë për naftë, dieta, hotele dhe pensione - Top Story

 • Top Channel Albania
 • 13 April 2021
Statusi i deputetit u siguron parlamentareve përfitime të majme në dieta, qera shtëpie apo kredi të buta. Deklaroj ...

Acarohet Shqipja dhe gjuan Bledi Manen: “Mbylljani gojën këtij…”“E Diell”, 28 Mars 2021

 • Top Channel Albania
 • 27 March 2021
Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Serxhina Laska, Erjola Doci, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Linda Rei, A ...

Public Response On Të Pathënat E Rrëmujave Të 97 Ja Teoria E E Diell 4 Prill 2021

ERI nd7 Months ago
Dreq kjo pun,mos bo vaksinen thot njeri,boni vaksinen thot tjetri, hyp se te vrava.zbrit se te vrava.🤪
19 987 Months ago
🔝Fred Cako🔝 dhe ina Legjenda🦅🇦🇱🔝 98👊🏻LEGACY😎
Rita Muco7 Months ago
Ku ju ka ngelur ora
Jimmy Jimmy7 Months ago
Respekt per te gjithe, por cako eshte i vecante se din te respekton kur tjetri flet.
Kamela Bullari7 Months ago
Cako mund te jete shume i sakte per ngjarjet politike te 97' , por nuk ka te drejte te misinformoj publikun ne lidhje me vaksinat. Vaksinat jane revolucion i mjekesise preventive dhe arsyeja kryesore e zhdukjes se shume epidemive!
Simon Benamou7 Months ago
po kete ordinerin neritan lice ce doni aty
kastriot muka7 Months ago
po pere Berishen ke ndonje gje pere te thene pa lere ps koke zbathur
Viola Vuka7 Months ago
Lavi dhe investovi...😂😂😂
GOLDEN EAGLE7 Months ago
Interesante eshte qe ish Kryeministri Grek Mitsotaqis (babai) e ka pranuar ne nje interviste qe MIloshevici e kish telefonuar dhe i kish kerkuar qe Serbet te sulmojne nga veriu dhe Greket nga jugu dhe takoheshin ne Tirane.Pastaj nga Tirana e lart ta merrte Serbi na Tirana e poshte ta merrte Greku.Ai tha qe refuzoj ta bente sepse nuk do i pelqente Amerikaneve dicka e tille dhe eshte plan i rrezikshem per stabilitetin e ballkanit.Ai (Mitsotaqis) telefonoi plakun Bush dhe i tregoi cdo gje.Vazhdimi dihet pastaj.Kjo interviste mund te gjendet ne arkivat e televizionit Grek me gazetarin Papahelas.
Kodi Pagan Shqiptare7 Months ago
Vaksian Kinez eshte e rrezikshme

Top Downloads

Recently Download


  Recently Searches


  Public Response On Të Pathënat E Rrëmujave Të 97 Ja Teoria E E Diell 4 Prill 2021

  ERI nd7 Months ago
  Dreq kjo pun,mos bo vaksinen thot njeri,boni vaksinen thot tjetri, hyp se te vrava.zbrit se te vrava.🤪
  19 987 Months ago
  🔝Fred Cako🔝 dhe ina Legjenda🦅🇦🇱🔝 98👊🏻LEGACY😎
  Rita Muco7 Months ago
  Ku ju ka ngelur ora
  Jimmy Jimmy7 Months ago
  Respekt per te gjithe, por cako eshte i vecante se din te respekton kur tjetri flet.
  Kamela Bullari7 Months ago
  Cako mund te jete shume i sakte per ngjarjet politike te 97' , por nuk ka te drejte te misinformoj publikun ne lidhje me vaksinat. Vaksinat jane revolucion i mjekesise preventive dhe arsyeja kryesore e zhdukjes se shume epidemive!
  Simon Benamou7 Months ago
  po kete ordinerin neritan lice ce doni aty
  kastriot muka7 Months ago
  po pere Berishen ke ndonje gje pere te thene pa lere ps koke zbathur
  Viola Vuka7 Months ago
  Lavi dhe investovi...😂😂😂
  GOLDEN EAGLE7 Months ago
  Interesante eshte qe ish Kryeministri Grek Mitsotaqis (babai) e ka pranuar ne nje interviste qe MIloshevici e kish telefonuar dhe i kish kerkuar qe Serbet te sulmojne nga veriu dhe Greket nga jugu dhe takoheshin ne Tirane.Pastaj nga Tirana e lart ta merrte Serbi na Tirana e poshte ta merrte Greku.Ai tha qe refuzoj ta bente sepse nuk do i pelqente Amerikaneve dicka e tille dhe eshte plan i rrezikshem per stabilitetin e ballkanit.Ai (Mitsotaqis) telefonoi plakun Bush dhe i tregoi cdo gje.Vazhdimi dihet pastaj.Kjo interviste mund te gjendet ne arkivat e televizionit Grek me gazetarin Papahelas.
  Kodi Pagan Shqiptare7 Months ago
  Vaksian Kinez eshte e rrezikshme